Berk Coşkun kimdir, Berk Coşkun kaç yaşında? - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

Berk Coşkun kimdir, Berk Coşkun kaç yaşında?

Berk Coşkun kimdir, Biyografisi.Net bölümünde Berk Coşkun Biyografisi.Net sayfası ile karşınızdayız. Berk Coşkun kaç yaşında?, Berk Coşkun memleketi neresi, Berk Coşkun facebook, Berk Coşkun nereli, Berk Coşkun instagram, Berk Coşkun ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Berk Coşkun kimdir? başlığımızın detayları..

Berk Coşkun Kimdir – Berk Coşkun Biyografi

Başarılı youtuber ve şarkıcı Berk Coşkun1994’de Bulgaristan’da doğmuştur. Baba ve anne aracılığıyla aslen Bulgaristan göçmeni’dir.Türkiye dışında 10 sene Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan ve çeşitli ülkelerde yaşamıştır. En uzun Kazakistan ve Gürcistan’da kardeşi ile birlikte yaşamış ve okumuştur.

Türkiye’ye gelen Berk, ufak yaşta piyano çalmayı öğrenmiştir.2016 da müzik yaşamı üzerine açtığı Berk Coşkun, Youtube kanalında şarkıları yaptığı coverlar ve müzikten müziğe geçişli şarkılarıyla birden çok kişi içinden ayrılıp tanındı. Ziynet Sali’nin dikkatini çeken başarılı Berk, Hadi Hoppalara adlı şarkıda Ziynet Sali ile birlikte çalışmıştır. Benim Dünyam adında kendine ait bir şarkısı mevcuttur. Aynı zamanda Feride Hilal Akın ile birlikte beatbox çalışması bulunmaktadır.

Sosyal medveya çok bi hayli beğeni alan yakışıklılığıyla da çok konuşulan Berk Coşkun’un özellikle 1 Adam 10 ses isimli videosuyla patlama yaptı.

Berk Coşkun Youtube video sitesinde kanalına yüklemiş olduğu coverlar ile 1 Milyon 173 Bin  aboneye ulaşmıştır. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı ise 368 Bin’dir.

berk coskun kimdir 5d19cc02318cd 336 280

En son 2019 senesinin Mart ayında Kubilay Karça ile birlikte kelimelerini yazdığı ve seslendirdikleri Daha Yeni Başladı isimli parçayı müzik severler ile buluşturmuştur. Müzik ve düzenlemesi de kendisine aittir.

31 Mayıs 2019 tarihinde Ecrin Su Çoban feat. Berk Coşkun – Masallara İnan (Film Müziği) Wovie etiketi ile netd müzik’te yayınlanmış kısa bir sürede klip 3 Milyon izlenme elde etmiştir.

Biyografisi.Net

İçeriğimiz Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum veya İletişim Kanalları Üzerinden bizlere bildirebilirsiniz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button