Çağlar Ökten Kimdir, Nereli? Hayatı, Biyografisi - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

Çağlar Ökten Kimdir, Nereli? Hayatı, Biyografisi

Çağlar Ökten Kimdir, Nereli? Müzisyen Çağlar Ökten, özel hayatıyla gündem olan ve son zamanlarda internette en çok aratılan isimlerden biridir. Çağlar Ökten, küçük yaşlarda müzikle tanışmış ve kısa sürede yeteneğini keşfetmiştir. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başlayarak müziği hobi olarak değil meslek olarak icra etmeye başlamıştır.

Çağlar Ökten Kimdir, Nereli? Hayatı, Biyografisi

Henüz 7 yaşındayken şarkı söylemeye başlamış ve okulundaki çeşitli konserlerde yer almıştır. Pop ağırlıklı olmak üzere uzun süre şarkı söylemiştir. İlk sahne deneyimini dayısına ait olan düğün salonunda kazanmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarında Klasik Türk Müziği eğitimi almış ve üniversite eğitimini burada tamamlamıştır.

Çağlar Ökten Kimdir, Nereli? Hayatı, Biyografisi
Çağlar Ökten Kimdir, Nereli? Hayatı, Biyografisi

Çağlar Ökten Nereli?

Çağlar Ökten’in memleketi Mersin’dir. Mersin’in Tarsus ilçesinde doğan ve burada büyüyen Çağlar Ökten’in babası elektrik teknisyeni, annesi ev hanımıdır. Çağlar Ökten, müzik eğitimi almak için İstanbul’a gelmiş ve mezun olduktan sonra İstanbul’da yaşamaya devam etmiştir.

Çağlar Ökten Evli mi?

Çağlar Ökten evli ve bir çocuk babasıdır. Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan ile yaptığı evlilikle tanınan Çağlar Ökten’in daha önce yaptığı evlilikten bir çocuğu bulunmaktadır. Aradaki Yaş farkından dolayı Seda Sayan ile yaptığı evlilikle bazı kesimler tarafından eleştiriye maruz kalırken bazı kesimler tarafından destek görmüştür. Çağlar Ökten, 2022 yılında evlendiği Seda Sayan ile Seda Sayan’ın sunduğu programda solistlik yaparken tanışmıştır. Seda Sayan ile Çağlar Ökten’in düğününe Faik Öztürk, Safiye Soyman, Esra Özmen ve Fuat Özdolgun gibi birçok isim katılmıştır. Seda Sayan’ın 7.eşi olan Çağlar Ökten, birçok konuda eleştiriye maruz kalsa da Seda Sayan’ı sevdiğini dile getirmiş ve Seda Sayan ile birlikteliğini sürdürmüştür.

Çağlar Ökten’in Önceki Sevgilisi Kim?

Çağlar Ökten’in önceki sevgilisi Lara Şehiroğlu’dur. Birçok iddiaya göre Seda Sayan ile evlenmek için sevgilisinden ayrılan Çağlar Ökten’in Seda Sayan’dan önceki eşi de Rus’tur. Lara Şehiroğlu ile birlikteliği sırasında çekilen fotoğraflar hakkında pek açıklama yapmayan Çağlar Ökten, her fırsatta eşi Seda Sayan’a olan sevgisini dile getirmiştir.

Çağlar Ökten Kimdir, Nereli? Hayatı, Biyografisi
Çağlar Ökten Kimdir, Nereli? Hayatı, Biyografisi

Çağlar Ökten Kaç Yaşında?

Çağlar Ökten’in yaşı 35’tir. Eşi Seda Sayan ile arasında 25 yaş fark olan Çağlar Ökten, yaş farkı dolayısıyla birçok insan tarafından eleştirilmiştir.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button