Cem Arısoy Kimdir Biyografi ve Hayatı - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

Cem Arısoy Kimdir Biyografi ve Hayatı

Cem Arısoy Kimdir? Biyografi ve Hayatı, biyografi bölümünde Cem Arısoy Kimdir? Biyografi ve Hayatı biyografisi ile sizlerleyiz. Cem Arısoy Kimdir? Biyografi ve Hayatı , kaç yaşında, nereli hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim..

cem arc4b1soy kimdir biyografi ve hayatc4b1 678x381 2
Cem Arısoy Kimdir-Biyografi ve Hayatı

Cem Arısoy ismi özellikle Zahide Yetiş ile evliliği sonrasında çokça duyur olmuş, birden fazla kişi aracılığıyla merak edilip Cem Arısoy kimdir? Cem Arısoy nerelidir? Ya da Cem Arısoy kaç yaşındadır şeklinde araştırılmaya başlanmıştır.


Cem Arısoy, televizyonların ünlü programcısı Zahide Yetiş ile 16 Eylül 2014 tarihinde Paris’te evlendi. Çift, nikahtan iki gün sonra İstanbul Kuruçeşme’ye gelerek düğün yaptı. Daha sonra Zahide Yetiş tüp bebek nasıl tedavi edileceğiyle hamile kaldı ve hamile olduğu Müge Anlı aracılığıyla öğrenilip duyulduğunda ekranlardan çokça konuşulup merak edilir oldu. Cem Arısoy ismi de aynı günlerde ekranlarda çokça duyulduğu için magazin gündemine oturdu.


Cem Arısoy’un Aile Hayatı

Cem Arısoy, İzmir’in Karşıyaka beldesinde dünyaya gözlerini açtı. Yani İzmirli. Doğum tarihi ile ilgili net bir bilgi bulunmayan Cem Arısoy yaşamını İzmir’de geçirmiş ve gençlik senelerında profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Zahide Yetiş ile Cem Arısoy’da ilk defa bir basketbol maçında görüşmüşler. Zahide Yetiş dostlarıyla basketbol maçı izlemeye gitmiş ve orada oyuncu olarak bulunan Cem Arısoy’u görmüş. Daha sonra arkadaş toplantısında da tanışmışlar.

Cem Arısoy ve Zahide Yetiş çifti Cem Arısoy’un daimi olduğu İzmir’de yaşamaya sürdürmektelar. Cem Arısoy sürekli olarak olarak İzmir’de yer alırken Zahide Yetiş de İstanbul’daki program çekimlerinden arta kalan bütün zamanlarıni İzmir’de eşinin yanında geçirmekte.


Cem Arısoy ve Zahide Yetiş Evliliği

Cem Arısoy isminin geçtiği her yerde Zahide Yetiş ismi de geçiyor. Zahide Yetiş Arısoy, 7 Temmuz 1979 tarihinde Viyana’da dünyaya gözlerini açtı. Liseyi İzmir’de özel Fatih Koleji’nde okumuş ve ardından üniversite eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünde tamamlamış.

Çocukluk zamanında TRT’de belgesel seslendirmeleri yapan Yetiş Arısoy medyada ilk adımını bu biçimde attı. Daha sonra reklam seslendirmeleri ile birlikte haber spikerliği, metin yazarlığı gibi görevlerde de bulundu. Yine mezun olduğu İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon, Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri vererek birikimini öğrencilere aktardı. Birçok programda sunuculuk yaptı.

TV8’de Kentlerin Dili adlı program kapsamı içinde Türkiye genelinde dolaşarak 25 farklı şehrin yarı belgesel tarzında programını yaptı. Altı sene boyunca Türkiye’nin ilk teknoloji programı olan İnternet TV’nin sunuculuğunu yaptı. İnternet dünyası adında bir gazete köşesi hazırlayarak internet dünyasındaki çeşitli konuları kaleme aldı. Yine TRT’nin Ankara ve İzmir televizyonlarında Genç Gözüyle Tartışma, İnternet TV, Türk Site, Gün Başlıyor, Şans Karesi, İzlenimler gibi programlarda sunuculuk yaptı. Bu programlar kadın, kültür, eğitim, eğlence, tartışma, yarışma gibi birden fazla bölümde yer alıyor.

2009 senesinde Kanal D’de yayına giren Doktorum programını Aytuğ Kolankaya ile birlikte sundu ve asıl ününü burada kazandı. Ardından ATV’de Zahide ile Yetiş Hayata adlı programda yer aldı.

7 Aralık 2015’ten bu yana Show TV’de hafta içleri yayımlanan Zahide Yetiş’le programını sunmaya başladı. Sabah kuşağı programları içinde en fazla ilgi gören oldu.  Dinle Hayat Sana Fısıldıyor adlı bir de kitap kaleme alan Yetiş Arısoy, engelli yazar Onur Ustaoğlu’nun kaleme aldığı Hey Bizde Buradayız adlı kitabın seslendirmesine ve tanıtımına da destek sağlamıştır. Çeşitli röportajlarda çocuk sahibi olmak istediğini ve tedavi gördüğünü söyleyen Yetiş Arısoy Ocak 2018’de 4 aylık hamile olduğunu açıkladı. Aynı günlerde Cem Arısoy bebeğinin cinsiyetini rüyasında gördüğünü açıkladı ve duygusal anlar yaşadılar. Daha sonra da çocuklarını sağ salim kucaklarına aldılar. Zahide Yetiş Arısoy, ekranlardan uzak tuttuğu oğlu Aras Arısoy’u Zahide Yetiş’le programının 578. Bölümünde canlı yayında seyircilere gösterdi.


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button