Ecmel Kılıç kimdir, Ecmel Kılıç kaç yaşında? - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

Ecmel Kılıç kimdir, Ecmel Kılıç kaç yaşında?

Ecmel Kılıç kimdir, biyografi bölümünde Ecmel Kılıç biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ecmel Kılıç kaç yaşında?, Ecmel Kılıç memleketi neresi, Ecmel Kılıç facebook, Ecmel Kılıç nereli, Ecmel Kılıç instagram, Ecmel Kılıç ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ecmel Kılıç kimdir? başlığımızın detayları..

Ecmel Kılıç Kimdir – Ecmel Kılıç Biyografisi.Net

1995 senesinde İstanbul’da  dünyaya gözlerini açan Ecmel Kılıç, baba aracılığıyla ise aslen Çorum’lu  Çerkes kökenlidir. 6 kardeşi var. İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde 1 dönem eğitim görmüş ve  eşi Ercan Kırlı ile tanıştıktan sonra  eğitimini yarıda bırakıp  2018 senesinde evlenip Ankara’ya yerleşmiştir.

Youtube kanalı öncesinde, hemen hemen 1.5 senedir instagram kullanıcısı olarak sosyal platformda  yer alan Ecmel Kılıç evlendikten sonra boş zamanları olduğu için  Youtube dünyasına girmeye karar vermiştir. Karar vermesinde ise takip ettiği, Duygu Özaslan, Rimel Aşkına ve Görkem Karman gibi Youtuber’ların etkili olduğunu dile getirmiştir.

ecmel kilic kimdir 336 280

Kanalını 22 Haziran 2018 tarihinde açmıştır. 66 Bin civarında bir abone sayısına ulaşmıştır. İnstagram hesabındaki takipçi sayısı ise 2019 seneı itibariyle 255 Bin’dir.

İlk videosunu  2018  4 Ağustos tarihinde Beni Tanıyın ile açmıştır. İşte Beni Tanıyın – Sips Ne Demek? Youtube kanalı açmaya nasıl karar verdim?

biyografisi.net

İçeriğimiz Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum veya İletişim Kanalları Üzerinden bizlere bildirebilirsiniz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button