Gülay Yılmaz Karel kimdir? Gülay Yılmaz Biyografi - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

Gülay Yılmaz Karel kimdir? Gülay Yılmaz Biyografi

Gülay Yılmaz Karel kimdir?, siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Araştırmacı-Yazar olarak tanınan Gülay Yılmaz Karel hakkında bilgi vermek istedik. Gülay Yılmaz Karel nereli?, Gülay Yılmaz Karel kaç yaşında?  gibi sorularınızı da ayrıca yanıtlamış olalım..

Gülay Yılmaz Karel kimdir?

GULAY C 1Gülay Yılmaz Karel, 5 Mayıs 1960 senesinde Sivas’ın Divriği ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk okulu Cumhuriyet ilk okulunda, ortaokulu Divriği nuri Demirağ ortaokulunda okudu. Ankara Anıttepe Ticaret Lisesi, Anadolu Üniversitesi ekonomi bölümünü bitirdikten sonra İnternational Shiller Üniversitesinde master yapmak üzere Londra’ya gitti ve ikinci dönem Üniversitenin seref bursunu kazandı.

Gülay Yılmaz Biyografi

Kız çocuklarına ve kadınlara karşı yapılan her türlü şiddet ve ölümlerine karşı onların sesi olabilmek için ‘’VE ALLAH KADINI YARATI’’ Kitabını yazdı ve gelirini kız yurdu yapılması için bağışladı.

Ülkemizde ve dünyada tüm hükümetlerin iyimser çalışmalarına rağmen her geçen gün aratan kadın ölümlerin önüne yeni bir yöntemle önüne geçilebilmesi için Hope and Future Worlide Derneğini kurucusu oldu. Dernek farkındalıkla çocuk büyütmek ‘’Ağaç yaş iken eğilir projesi İngiltere’deki okullarda destekleyici eğitim olarak çalışmalarına başladı.

Lordlar Kamarasında; kadına her şiddet ve ölümlerinin erken yaşta farkın dallık eğitimiyle çözüm şansı olduğunu. Bilgisel stratejiler, Davranışsal stratejiler ile düşünce bilinci değiştirterek kişisel oluşumun sağlıklı tamamlanması konulu bir konuşma yaptı.

bio didim

Maestro Sus Dedi Amedus Mozart çocuk ve gençlik kitabı, çocukların içindeki sanat potansiyelini çıkararak, çocukların ideallerinin peşinden koşması ve klasik müzik bilgisinin erken yaşlarda başlayarak hayatlarına girmesi. Sanatla buluşan çocukların her türlü negatif ve agresif duygulardan arınacağı ve duygu yönetiminin doğal yöntemle verileceği gibi cinsiyet eşitsizliğinin insan hayatında nasıl dramlara yol açacağı empati duygusunun önemi gerçek hayat alıntısı Mozart’ın kız kardeşi Nannerl üzerinden vurgulanmıştır.

bio 1       glay ataturk onunde

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button