İmren Gürsoy kimdir, İmren Gürsoy kaç yaşında? - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

İmren Gürsoy kimdir, İmren Gürsoy kaç yaşında?

İmren Gürsoy kimdir, Biyografisi.Net bölümünde İmren Gürsoy Biyografisi.Net sayfası ile karşınızdayız. İmren Gürsoy kaç yaşında?, İmren Gürsoy memleketi neresi, İmren Gürsoy facebook, İmren Gürsoy nereli, İmren Gürsoy instagram, İmren Gürsoy ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. İmren Gürsoy kimdir? başlığımızın detayları..

İmren Gürsoy Kimdir – İmren Gürsoy Biyografi

1989 tarihinde aslen Tekirdağ Çorlu, Esenler Köyü’nde dünyaya gözlerini açan İmren Gürsoy1 büyük, 2 ufak olmak üzere toplam 3 kardeşi mevcuttur. Eğitim yaşamına doğup büyüdüğü Esenler Köyü’nde başlamıştır. Ardından ailesi ile birlikte Çorlu’ya taşınarak Ortaokul ve eğitim yaşamına Çorlu’da devam etmiştir. Üniversite eğitimini bilgisayar öğretmenliği üzerine sürdürmek istemiş fakat  babasının şehir dışında eğitim yaşamını sürdürmesine sıcak bakmamasını sonucu lise zamanında staj yaptığı bilgisayarcıda iş yaşamına atılmıştır.

Bir kaç sene burada çalıştıktan sonra başka bir şirkete geçmiştir ve burada şuan ki eşi Samet Gürsoy ile tanışmıştır. İmren Gursoy ile Samet Gürsoy tanıştıktan bir kaç sene sonra evlenmişlerdir. Evlendikten 4 sene sonrada ilk çocukları 2014 doğumlu Mete dünyaya gelmiştir.

imren gursoy kimdir 5d07fdc85f11c 336 280

Sosyal medya yolculuğu da işte bu noktada başlamıştır. Fotoğraf çekmeyi, yazmayı (özellikle şiir yazmayı) çok sevdiğini söylemiştir. Sosyal medveya bu kadar başarılı olmasında bunların da oldukça etkili olduğunu söylemiştir. Tecrübelerini daha çok insanla, anneyle paylaşmak için blogunu açmıştır.

Günümüz itibariyle Youtube video kanalında abone sayısı 35 bin civarında, instagram takipçi sayısı ise 468 bin ‘dir. Youtube kanalında annelere, bebekleri ile alakalı ürünler ve oyuncakların incelemeleri, etkinlikler, blw uygulamaları ve yemek tariflerini paylaşmaktadır.

Biyografisi.Net

İçeriğimiz Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum veya İletişim Kanalları Üzerinden bizlere bildirebilirsiniz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button