Lerzan Mutlu Kimdir - Kaç yaşında? - RiweBLog.Com
Şarkıcılar

Lerzan Mutlu Kimdir – Kaç yaşında?

Lerzan Mutlu Kimdir, biyografi bölümümüzde Lerzan Mutlu Kimdir başlığı ile karşınızdayız. Lerzan Mutlu Kimdir hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim..

Lerzan Mutlu Kimdir – Kaç Yaşındadır? – Memleketi Neresi

lerzan mutlu 1 (0) (0)

Ad Soyad Lerzan Mutlu
Meslek Şarkıcı
Yaşı 44 (1977-02-12)
Boyu 1,56
Kilosu 58 KG
Burcu Kova
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lise
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İstanbul

Lerzan Mutlu Kimdir Biyografi

Lerzan Mutlu, 12 Şubat 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlköğretim eğitim hayatına Erenköy İlkokulu’nda başlamış, Özel Kadıköy Kız Koleji’nde tamamlamıştır. Henüz 10 yaşındayken babasını kalp krizi sebebiyle kaybetmiştir.

Orta öğretim eğitim hayatına Yıldız Koleji ile devam eden Lerzan Mutlu, lise mezuniyetinin sonrasında İsviçre’de özel bir üniversiteye kayıt olmuştur. Lakin 6 ay sonrasında eğitimini yarıda bırakmış ve konservatuvar sınavlarına girmeye karar vermiştir.

Yüksek öğretim eğitimi için girdiği sınavı kazanan Lerzan Mutlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarına başlamış fakat bir kez daha eğitimini yarıda bırakmıştır.

Eğitimini bıraktıktan sonra sahne ve televizyona yönelen şarkıcı, 2001 senesinde ‘Karabüyü’ ismiyle ilk albümünü yayınlamıştır.

Daha sonra Yar Dediğin Arar, Tam İsabet, Zirve albümlerini de müzik piyasasına süren Lerzan Mutlu, Kibrit, Oyuncu ve Kahraman isimleriyle de single yayınlamıştır.

Kova burcu detaylarına sahip olan Lerzan Mutlu, 1.56 metre uzunlukta ve 58 kilogram ağırlıktadır.

22 Aralık 2020 Salı 16:36

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button