Mahmut Çelikcan kimdir, Mahmut Çelikcan kaç yaşında? - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

Mahmut Çelikcan kimdir, Mahmut Çelikcan kaç yaşında?

Mahmut Çelikcan kimdir, biyografi bölümünde Mahmut Çelikcan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Mahmut Çelikcan kaç yaşında?, Mahmut Çelikcan memleketi neresi, Mahmut Çelikcan facebook, Mahmut Çelikcan nereli, Mahmut Çelikcan instagram, Mahmut Çelikcan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Mahmut Çelikcan kimdir? başlığımızın detayları..

Mahmut Çelikcan Kimdir – Mahmut Çelikcan Biyografi

Mahmut Çelikcan, 1964 senesinde Adana’da dünyaya geldi. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Adana’da okudu. Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur.

1987 Yılında Karayolları Genel Müdürlüğünde vazifeye başladı. 1989-1993 senelerında Diyarbakır Karayolları Bölge Müdürlüğünde Kontrol Mühendisliği.1993-2003 senelerında Mersin Karayolları Bölge Müdürlüğünde Kontrol Şefliği, Başmühendislik ve Bölge Müdür Yardımcılığı.2003-2005 senelerında Mersin Karayolları Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdürlüğü. 2005-2007 senelerında Trabzon Karayolları Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdürlüğü yaptı.

2007 Genel Seçimlerinde Ak Parti Adana Milletvekili Adaylığında bulundu. 2007-2008 senelerında Karayolları Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine sürdü. 2008 Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı İçin Görevinden İstifa etti. 2009 Mart  Seçimlerinde Yüreğir Belediye Başkanı olarak seçildi.2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti’den tekrar Adana Yüreğir Belediye Başkanı seçildi.

Mahmut Çelikcan, evli ve 4 çocuk babasıdır.

biyografisi

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button