Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır? - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Sorusu son zamanlarda sosyal medya da ve arama motorların da öne çıkan konular da oldu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun yaşamı ve kariyeri sunucu Müge Anlı’nın evlilik yaşamasıyla birlikte akabinde sosyal medyada gündeme geldi. Müge Anlı’nın evleneceğini ve nikah tarihinin belli olduğu açıklamasının ardından tüm dikkatleri damat adayı olan Şinasi Yüzbaşıoğlu’ na çevrilmişti.

Damat adayının Şinasi Yüzbaşıoğlu olduğunun ortaya çıkmasının akabinde bir çok kişi, Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşındadır?, Ne iş yapıyor? sorusuna cevap aramaya başladı.

Şinasi Yüzbaşıoğlu

Şinasi Yüzbaşıoğlu Nerelidir?

25 Haziran’da sade bir nikah ile dünya evine giren Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu, çiftin hayranları tarafından merak ediliyor. Programında evleneceğini ve ilişkisini duyuran Müge Anlı, kısa bir süre sonra birlikteliklerini evlilikle güzelleştirip taçlandırmışlardı. Sosyal medya hesabında kendi soyadının yanına müstakbel eşi olan Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun soyadını ekleyen Müge Anlı’dan henüz evliliğiyle ilgili bir paylaşım gelmemişti.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, 10 Nisan 1963 Adana da dünyaya gelmiştir. Liseden sonra polis olan Şinasi Yüzbaşıoğlu, bir dönem Erzurum Emniyet Müdürlüğü’nde ve daha sonra Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapmıştır. 2021 senesinde İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır ve 4. sınıf emniyet müdürü olmuştur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button