Survivor Berna kimdir, kaç yaşında, evi nerede? - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

Survivor Berna kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Survivor Berna kimdir, kaç yaşında, evi nerede? , biyografi sitemizde Survivor Berna Keklikler ile alakalı bir biyografi yazısı hazırladık.  Survivor Berna kaç yaşında?, Survivor Berna memleketi neresi, Survivor Berna evi nerede, Survivor Berna nereli, Survivor Berna instagram hesabı ile alakalı her detay makalemizde..

Survivor Berna kimdir biyografisi

Survivor Berna kimdir merak ediliyor. Yarışmanın öne çıkan isimlerinden olan Survivor Berna, haftanın ikinci eleme adayı olarak sürgün adasına gitmişti. Eleme konseyi öncesinde yarışmacıya ait bilgiler araştırılıyor. Peki, Survivor Berna kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Survivor Berna kimdirSurvivor All Star 2022’de bu akşam ikinci haftanın elemesi yaşanacak. Eleme adaylarından birisi olan Survivor Berna Keklikler, önceden 2017 sezonunda yarışmıştı. Almanya doğumlu Survivor Berna, Göz6 yarışması ile adını açıkladı. Eleme konseyi öncesinde Survivor Berna kimdir, kaç yaşında, nereli araştırılıyor. İşte Survivor Berna Keklikler ile ilgiliki bilgiler…

SURVİVOR BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. Üç kardeştir, bir kız bir de erkek kardeşi mevcuttur. Güzel oyuncu ve model Berrin Keklikler kardeşidir. Anne ve babası Almanya’da yaşamaktadır. Ekran severler tarafından ilk kez Göz6 isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Yarışmayı kazanmış ardından Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Ayrıca Stil Avcıları isimli yarışma programında da yer almıştır.

Ekonomi üzerine eğitim alan güzel isim 2014 senesinden bu yana kardeşi ile birlikte yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Ayrıca geçmiş senelerda Almanya’da katıldığı Miss Turkuaz Germany yarışması 2011 güzeli seçilmiştir.

Çok ufak yaşlardan bu yana yüzme sporu ile ilgilenen Berna Keklikler, yüzme ve spor kariyerini hobi olarak yapmış, Lise mezuniyetinin ardından modelliğe yönelmiştir. Günümüzde ise oyunculuk eğitimi almakta ve oyunculuk ve sunuculuk ile kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

Kendisi ile ilgili bir röportajda şunları belirtmiştir. “Ne istediğini bilen, sevgi patlaması yaşayan, ruh hali zamana, mekana, durumlara ve insanlara göre değişiklik gösterebilen. Enerjisini yüksek tutmak için sağlıklı olmaya ve ona uygun kararlar almaya özen gösteren biri”.

BERNA KEKLİKLER’İN KATILDIĞI YARIŞMALAR

Ülkemizde katılmış olduğu yarışmalar aracılığıyla adını duyuran Berna Keklikler, önce TV8 ekranlarında yayına giren Göz6 yarışmasına katılmıştır. Göz6 müsabakasında birinci olduktan sonra Erdi Ünver ile birlikte Survivor’a gitmeye hak kazanan Berna Keklikler, Survivor’da da yarışmıştır.

Berna Keklikler, ekranda son kez bir moda yarışması ile yer almıştır. Fox TV’de yayına giren Stil Avcıları müsabakasında yarışan Berna Keklikler, bu sefer de modaya olan ilgisini gözler önüne sermiştir.

INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor izleyenleri, yarışmacıların sosyal platform hesaplarını da düşünüyor. Survivor Berna Keklikler, Instagram’da bernakeklikler kullanıcı adıyla yer alıyor. Şu an 349 bin takipçisi yer alıyor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button