Survivor Hikmet kimdir, kaç yaşında, nereli, evi nerede? - RiweBLog.Com
Genel

Survivor Hikmet kimdir, kaç yaşında, nereli, evi nerede?

Survivor Hikmet kimdir, kaç yaşında, nereli, evi nerede?, biyografi sitemizde Survivor yarışmacısı olan Hikmet Tuğsuz, ile alakalı bir biyografi yazısı bir araya getirdik. Survivor Hikmet kaç yaşında?, Survivor Hikmet memleketi neresi, Survivor Hikmet evi nerede, Survivor Hikmet nereli, Survivor Hikmet instagram hesabı ile alakalı her detay makalemizde..

Survivor Hikmet Biyografi

Survivor Hikmet kimdir, Survivor 2022 All Star’da zorlu mücadele başladı. Gönüllüler takımında bulunan Hikmet Tuğsuz, bu akşam yapılan oylama neticesinde dördüncü eleme adayı oldu. Peki, Survivor Hikmet kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte Hikmet Tuğsuz ile ilgiliki bilgiler…

Survivor 2022 All Star’da haftanın son eleme adayı Hikmet Tuğsuz oldu. Gönüllüler takımında yarışan Survivor Hikmet, önceden 2019 sezonunda yarışmış ve oldukça önemli sakatlık geçirmişti. Önceki dokunulmazlık oyununda kafasını kötü biçimde vuran ve on dikiş atılan Survivor Hikmet, oylama neticesinde sürgüne kampına giden dördüncü eleme adayı oldu. Eleme adayı olan Survivor Hikmet’e dair bilgiler araştırılıyor. İşte Survivor Hikmet Tuğsuz’a dair bilgiler…

SURVİVOR HİKMET KİMDİR?

Survivor Hikmet kimdirSurvivor 2022 All Star’da Gönüllüler takımında bulunan Hikmet Tuğsuz, 16 Kasım 1986 senesinde dünyaya gelmiştir.  35 yaşındaki Hikmet Tuğsuz, aslen Antalyalıdır. Antalya’nın Akseki beldesine bağlı Bademli kasabasında doğan Hikmet, spor dolu bir geçmişe sahip. Uzun boyu ve fiziğiyle dikkat çeken Hikmet, birden fazla ismin çekindiği bir yarışmacı.

HİKMET TUĞSUZ BOYU KİLOSU KAÇ?

Hikmet Tuğsuz 188 boyunda ve 93 kilodur. 2019 senesinde Survivor’a katılabilmek için kısa bir sürede çok fazla kilo veren Hikmet Tuğsuz, başına koyduğunu yapabileceğini, gözünün gördüğünden korkmadığını dile getiriyor.

HİKMET TUĞSUZ MESLEĞİ NE?

Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olan Hikmet Tuğsuz, ilkokul 4. sınıfta katıldığı bir yarışma sonucu sporla tanıştı.

Antrenörlerinin yönlendirmesi sonucu atletizm ile tanışan Survivor Hikmet, Milli Takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan’ın da yardımıyla decatlon branşına yöneldi. Uzun seneler boyunca burada rekorları elinde bulunduran Survivor Hikmet, bu sürede geçilemedi ve şampiyon oldu.

Bunun bunun yanında hentbol, futbol, triatlon ve voleybol gibi branşlarla da ilgilenmiş olan Survivor Hikmet Tuğsuz, üniversitenin ardından hem antrenörlük hem de sporculuk yapmaya sürdü.

Kırkpınar Başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi sporcularla birlikte olan Tuğsuz, bu isimlere antrenörlük yapmıştır.

2019 SURVİVOR TÜRKİYE YUNANİSTAN ÖNCESİ BUNLARI SÖYLEMİŞTİ:

Survivor Türkiye Yunanistan yarışması öncesi kendisin tanıtan Hikmet Tuğsuz, şu ifadeleri kullanmıştı:

Toroslarda büyüdüm, ailem hayvancılık yapıyor. Spor yapıyordum sürekli olarak fakat sporu bıraktım. Milli takım antrenörlüğü yapıyorum. Lise bittikten sonra iyi bir üniversiteye aldılar. Başarılar gelmeye başladı. 8 sene Türkiye’de decatlonda geçilmedim. Çok zor branştır, 10 tane branşı yapabilme özelliğine sahip bir sporcuyum.

Bana atletizmde Deli Hikmet derler, kimsenin yapamadıklarını yaptığım için. Survivor senin yerin dediler ve ben de başvurdum. Survivor’da her şey bana göre. Gözümün gördüğü her şeyi yapabilirim.

Buradan giderken beni hiçbir şey üzmez. Yıllardır il dışındayım. Yemek seçmiyorum, ne olursa olsun yiyebilirim aç kalacağımı düşünmüyorum. Ben Yörük çocuğuyum. Toros ruhu bende bi hayli Yunanlar vız gelir.

Survivor Hikmet kimdir, kaç yaşında, nereli? 4. eleme adayı olan Survivor Hikmet Tuğsuz'a dair merak edilenler

SURVİVOR HİKMET EVLİ Mİ? INSTAGRAMI NE?

Özel yaşamı yakında zamandan araştırılan Survivor Hikmet Tuğsuz’un evli mi yoksa bekar mı olduğu da internette araştırılıyor. 35 yaşındaki iddialı yarışmacı bekar. Sosyal medyayı da aktif kullanan Hikmet, ‘hikmettugsuz’ kullanıcı adıyla Instagram’da yer alıyor ve şu an itibariyle takipçi sayısı 74 binden fazla.

SURVIVOR 2019’DAKİ SAKATLIĞI

Survivor Hikmet, adadaki bir oyun sırasında çok talihsiz bir sakatlık geçirmiş ve dizlerinde tüm bağları koparmıştı. Yarışmaya devam edemeyip diskaliye olmak durumunda kalan Survivor Hikmet, ardından bir gün sürecek bir ameliyata girmiş ve uzun süre tedavi görmüştü.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button