Börü Behçet Orbay kimdir? Fırat Doğruloğlu - RiweBLog.Com
Oyuncular

Börü Behçet Orbay kimdir? Fırat Doğruloğlu

Börü Behçet Orbay kimdir, biyografi sitemizde Blue TV de yayına giren Börü Behçet  Börü Behçet  gerçekte Kimdir arama sorgularınız için bir biyografi yazısı hazırladık. Börü filminde Behçet Orbay rolünü kim canlandırıyor? Börü Behçet ile alakalı her detay yazımızda..

Börü Behçet Orbay kimdir?

IMG 20220101 014216

Börü dizisindeki Fırat Doğruloğlu karakteri merak konusu oldu. Behçet Orbay karakteri ile Börü dizisine hayat veren Fırat Doğruoğlu kaç yaşında? Peki Fırat Doğruoğlu kimdir? İşte detaylar…

FIRAT DOĞRUOĞLU DİZİDEKİ ROLÜ

BÖRÜ’nün tim lideri, 2014 senesinde Türkiye’nin karşı karşıya olduğu tehlikeler arttıkça endişeleri artan, babacan bir gönül adamı. Emrindekileri kardeşleri gibi gören, onların canlarının sorumluluğunu, kararlarıyla ömür boyu taşımaktan kendini yiyip bitiren, vakur bir lider. Onu yetiştiren, Özel Harekat’ın ilk neslinden İrfan Aladağ’ın Balyoz soruşturması bünyesinde Hasdal’da haksız yere tutuklu yargılanması en büyük dertlerinden. Buna rağmen görevini eksiksiz yerine getiren, devletinin bir dediğini iki etmeyen bir öncü.

FIRAT DOĞRULOĞLU KİMDİR?

Fırat Doğruloğlu 1974 doğumludur. Babası SSK Emeklisi annesi ise ev hanımıdır. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu Fırat Doğruloğlu özellikle Haneler isimli dizide Yaban karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bir çok projede rol almış bunlardan bazıları ise Bizim Aile, Yarım Elma dizisinde Kuzey, Alacakaranlık, Tam Pansiyon, Küpeler, Kızma Birader, İlk Göz Ağrısı, Bebeğim, Nazlı Yarim, Canım Ailem, Hastasıyız, Haneler Fırat karakteri, Vay Arkadaş, Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi, Dağ, 2013 Galip Derviş, Filinta ve Börü dizisidir. 2018 senesinde ise Börü isimli sinema filminin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Hatay’da dünyaya gelen Fırat Doğruloğlu aslen Hatay İskenderun’ludur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button