Cemre Kemer Kimdir? - Kaç yaşında? - RiweBLog.Com
Oyuncular

Cemre Kemer Kimdir? – Kaç yaşında?

Cemre Kemer Kimdir?, biyografi bölümümüzde Cemre Kemer Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Cemre Kemer Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim..

Cemre Kemer Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

cemre kemer 1 (0) (0)

Ad Soyad Cemre Kemer
Meslek Şarkıcı
Yaşı 36 (1985-02-17)
Boyu 1,68
Kilosu 45 KG
Burcu Kova
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Emir Medina
Sevgilisi
Doğum Yeri İstanbul

Cemre Kemer Kimdir? Biyografi

Cemre Kemer, 17 Şubat 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babasının adı İslam, annesinin adı Şebnem’dir. Dilan ve Sehle isimlerinde iki kız kardeşe sahiptir.

İlköğretim eğitim hayatına Lütfü Banat İlkokulu’nda başlamış, Sedat Simavi İlkokulu’nda devam etmiştir. Ortaokul ve lise eğitiminin bunun yanında yüksek öğretim eğitimini de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde tamamlamıştır.

Atatürk Kültür Merkezi’nde Çocuk ve Gençlik Balesi grubu ile çeşitli çocuk bale oyunlarında da sahne alan Cemre Kemer, bunun bunun yanında şan ve piyano dersleri de almıştır.

Müzik klipleri ve reklam filmlerinde de oyuncu olarak yer almış ve İsmail YK’nin klibinde de rol almıştır.

Çocukluk senelerından bu yana tanışmış olduğu Eren Bakıcı, Gülçin Ergün ve Yasemin Yürük ile 2005 senesinde ‘Hepsi’ isimli müzik grubunu kurmuş ve menajerliğini de annesi üstlenmiştir.

2006 senesinde Pepsi sponsorluğunda Sezen Aksu ile Türkiye turnesine çıkan Hepsi grubu, sonrasında Kenan Doğulu’yla da 40 derece partilerine katılmıştır.

Kısık Ateşte 15 Dakika, Kayıp Çocuklar Cenneti, Hepsi 1 gibi yapımlarda da bulunan Cemre Kemer, 2013 senesinde Alman yapımı olan ‘Pinokyo’ isimli filmde de Türkçe dublaj kadrosunda bulunan yer almış ve ‘Koko’ kişiliğine hayat vermiştir.

2015 senesinde TV 8 ekranlarında yayına giren ‘Durma Dans Et’ adlı yarışmada da Kemal Doğulu, Edis Görgülü ve Neslihan Önder ile birlikte jüride yer almıştır.

Şarkıcı 23 Aralık 2020 tarihinde Emir Medina ile dünya evine girmiştir.

Kova burcu detaylarına sahip olan Cemre Kemer, 1.68 metre uzunlukta ve 45 kilogram ağırlıktadır.

14 Aralık 2020 Pazartesi 11:13 24 Aralık 2020 Perşembe 15:30

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button