Devrim Özkan Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır? - RiweBLog.Com
Oyuncular

Devrim Özkan Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Devrim Özkan Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Devrim Özkan tiyatrocu ve oyuncu olarak 2017 senesinden bu yana başarılı kariyerini devam ettirmektedir. Muğla’da orta halli bir ailenin 2. çocuğu olmaktadır. Kendisinden büyük bir ablası olmaktadır, ablasının mesleği bankacı, annesi ev hanımı, babası ise emekli kepçe operatörü olmaktadır.

İlköğretim döneminde drama dersleri eğitimini almıştır. Devamlı olarak sürekli doğaçlama yaptıklarını, bir gün İlker adında hocasının doğaçlamayı çok beğendiğini ve sen tiyatro yapmalısın dediğini dile getirmiştir. O dönemde judo yapan güzel isim Devrim Özkan Milli Judo’cu olduğunu belirtmiştir.

Küçük yaşlardan belli spor ile ilgilenmiş, her zaman sporcu, antrenör ve yarışmacı olmak gibi planlarını olmuştur. Fakat Lise döneminde tiyatro yapmaya başlayınca, sahneye ait olduğunu hissederek güzel sanatlar okumaya karar verip hayatına devam etmiştir.

gelsin hayat bildiği gibi polis söngül kimdir, devrim özkan sevgilisi var mıdır

Devrim Özkan Nerelidir?

Devrim Özkan aslen Muğlalı olmaktadır. Muğla’da dünyaya gözlerini açan güzel isim günümüzde ise yaşantısını İstanbul’da devam ettirmektedir.

Devrim Özkan Boyu Kaçtır?

Devrim Özkan 1.68 boyunda olmaktadır. Tahminen kilosu ise 52 kg olan başarılı oyuncu düzgün yapısı ve güzelliği ile ekran severlerin büyük beğeni ile takip edip araştırdığı isimlerdendir.

Devrim Özkan Kaç Yaşındadır?

Devrim Özkan 24 yaşında olmaktadır. 2 Eylül 1998 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncunun burcu başak olmaktadır.

Devrim Özkan Eğitimi

Devrim Özkan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünü tamamlayıp mezunu olmaktadır.

Devrim Özkan Sevgilisi

Devrim Özkan 2021 senesinde yakışıklı ve ünlü oyuncu Halit Özgür Sarı ile birlikteliğini noktalamıştır. O dönemde ünlü oyuncu İlayda Alişan ve eski sevgilisi Halit Özgür Sarı’nın kendisini aldattığını açıklayıp belirtmiştir. Günümüz de ise sevgilisi var mı? varsa kim? sorusunun cevabı bilinmemektedir.

Devrim Özkan Estetik

Devrim Özkan’ın estetiksiz hali gibi bir çok sosyal medya da araştırma yapılıyor. Ancak eski hali veya estetik yaptırdığına dair hiç bir kaynak mevcut olmamaktadır. Doğal bir güzelliğe sahip olduğu belirtilmektedir.

devrim özkan kimdir gelsin hayat bildiği gibi polis söngül

Devrim Özkan Oynadığı Bazı Diziler

Devrim Özkan 2022 senesinde Hayat Bildiği Gibi Gelsin adlı dizi de yer almıştır. Dizide idealist polis Songül karakterini hayat vermiştir. Dizi de ayrıca Ertan Saban, Özge Özberk, Mustafa Açılan, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca ve Sanem Babi gibi ünlü isimler de rol almıştır.

  • Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Polis Songül) 2022 yılı
  • Hz. Mevlana (Efsun) 2021 yılı
  • Ramo (Nehir) 2020 yılı
  • Vuslat (Feride Çağlar) 2018 yılı
  • Rüya (İpek Giray) 2017 yılı

Güzel oyuncu resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde sürekli kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında @devrimozkan ‘ın takipcilerinin sayısı 438bin civarındadır. Diğer bir yandan @_devrimozkan kullanıcı ismi ile twitter hesabı da bulunmaktadır.

Devrim Özkan’ın Geçmiş Hayatı

18 yaşında sadece bir sırt çantası ile tek başına İstanbul’a taşınıp yerleşmiştir
İstanbul’a taşınıp yerleştiğinde 2 ay vapurlarda kalmış, kimseyi tanımadan hayallerinin peşinden koşmuştur.
İstanbul’a ilk geldiğinde bir kedi sahiplenip onunla birlikte büyüdüğünü hayata devam ettiğini belirtmiştir.
En çok izlemekten keyif aldığı diziler Sense8, La Casa de Papel, Black Mirror ve Supernatural adlı dizileri olmaktadır.
Dizi izlerken nadiren de olsa mısır yediğin ve ses çıkarmadan dikkatlice izlediğini, çok bir şey yememeye dikkat ettiğini belirtmiştir.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button