Elçin Uzun Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Biyografisi - RiweBLog.Com
Oyuncular

Elçin Uzun Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Biyografisi

Elçin Uzun Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Elçin Uzun Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Elçin Uzun Türk dizi oyuncusudur. 1995 senesinde süregelen oyuculuk kariyerinde Bizim Ev dizisi ve 2005 senesinde Saklambaç adlı dizilerde Elçin Avcı adı ile oynadığı rollarle tanınmaktadır. Sunucu, oyuncu Şoray Uzun’un eşidir. 2020 yılında Ev Hali dizisinde oyuncu olarak sektöre dönmesi ile gündeme gelmiştir.

Elçin Uzun Yaşamı

Elçin Avcı 27 Mart 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Lise senelerında oyunculuğa ilgi duymaya başladı. 1995 yılında ilk defa kameraların karşısına geçerek “Bizim Ev” dizisinde oynadı. Aradan geçen 4 yılın ondan sonra 1999 senesinde özel yaşamında Şoray Uzun ile nikah masasına oturup Elçin Uzun soyadını aldı. Şoray Uzun Elçin Uzun evliliklerinden 2 erkek çocukları doğmuştur.

Elçin Uzun evlendikten sonrasında kameralardan uzak durdu ve uzun bir süre ekranlarda oynamadı. 2005 senesinde “Saklambaç” dizisi ile yeniden oyunculuğa geri dönmüştür.

Elçin Uzun Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır

Şoray Uzun’un “Şoray Uzun Yolda” programını sunduğu yıllarda evliliğinde sorun sebepler meydana geldi.Elçin Uzun eşi Şoray Uzun sevgilisi yönetmen Meyda Yılmaz ile ilişki yaşamaları ile gündeme geldi. Peşinden basında bulunan haberlerde Şoray Uzun ile boşanamayınca Şoray Uzun’un sevgilisi Meyda Yılmaz’a imam nikahı kıydığı yönünde haberleri ile gündeme gelmişlerdi. Lakin sonradan evliliklerini kurtardılar.

Elçin Uzun 2020 yılında TRT 1 tv kanalında “Ev Hali” dizisinde eşi Şoray Uzun ve 2 çocuğu ile birlikte oynadı.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button