Yusuf Çim Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir? - RiweBLog.Com
Oyuncular

Yusuf Çim Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir?

Yusuf Çim Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir?

Yusuf Çim’in 26 Eylül 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yusuf Çim’in doğum yeri İstanbul olmaktadır. Kendisi 3 kardeş olup en küçükleridir. Kendisinden hariç bir ablası ile bir abisi bulunmaktadır. Babasının mesleği eczacı olmaktadır. İlkokul eğitimine Cibali ilköğretim okulunu okuyarak başlamış, ortaokulu ise Riyaziyeci Salih Zeki okulunda mezun olup tamamlamıştır. Ortaokuldan sonra lise hayatı için meslek lisesini tercih etmiş ve puanı oldukça yüksek olmasına rağmen Bilgisayar Programcılığı bölümüne girmiştir. Üniversite eğitim hayatı için İstanbul Arel Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünü tercih etmiş ve halen öğrenimini devam ettirmektedir.

Yusuf Çim Aslen Nerelidir?

Yusuf Çim aslen Giresunlu olmaktadır.

Yusuf Çim Sevgilisi Kimdir?

Yusuf Çim’in sevgilisi oyuncu Özge Özkaplan olmaktadır.

Yusuf Çim Boyu ve Kilosu Nedir?

Yusuf Çim’in tahminen boyu kilosu 1.88 boyunda ve 80 kilo olmaktadır.

Yusuf Çim Hangi Burçtur?

Yusuf Çim’in burcu ise Terazi olmaktadır.

yusuf çim kimdir, sevgilisi var mıdır, kaç yaşındadır

Yusuf Çim Kariyeri Nasıldır?

Kendisi oyunculuk ile modelliğin yanı sıra iyi bir futbol oynama kapasitene sahip biri olmaktadır. Lise okuduğu sıralarda İ.B.B paf takımında oynamış daha sonra Fatih Hilal Spor’a transfer olmuştur, fakat sakatlanması neticesinde futbol yaşantısını son vermiştir. Mankenlik mesleğini 2009 yılı ile 2012 yılları arasında yapmıştır. Birçok çeşitli önemli markanın katalog çekimlerinde kendisi fotomodel olarak yer almıştır.

2010 ve 2011 yıllarında hem Avea hem de Galatasaray mobil reklamlarında oynama şansı yakalamıştır. 2011 yılında Demet Akalın’ın Aşk ve Sabıka isimli şarkılarının klipinde rol almıştır. Modellik yaptığı sırada ünlü markalarla defileler de yer almıştır. Bu markalardan bazıları Kiğılı, Damat, Tween, Polo, Mango gibi ünlü isimlerdir.

Yusuf Çim 2011 yılında düzenlenmiş olan Best Model yarışmasına katılmış ve bu yarışma sonunda 2. olmuştur. Mankenlik sonrasında şarkıda çıkarmıştır. 2013 senesinde Olsun Bi Kere isimli Ep albüm ile müzik yaşantısına ilk girişini yapmıştır.

2014 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Ezra isimli dizide Mustafa karakterini can vermiştir. Ezra dizisi Mustafa olarak can verdiği dizide oldukça adından bahsedilmiştir. Ayrıca Piramit adlı yarışmada sunuculuk görevini yapmıştır. Daha sonra Çilek Kokusu ve Hanım Köylü gibi dizilerde rol almıştır. Yusuf Çim son olarak ise Akrep dizisinin Aras’ı olarak ekranlara gelmiştir.

Yusuf Çim Oynadığı Diziler

 • 2014 yılı – Ezra
 • 2015 yılı – Çilek Kokusu
 • 2016 yılı – Hanım Köylü
 • 2017 yılı – Seven Ne Yapmaz
 • 2017 yılı – İçimdeki Fırtına
 • 2018 yılı – Servet
 • 2020 yılı – Kazara Aşk
 • 2020 yılı – İyi Günde Kötü Günde
 • 2020 yılı – Akrep

Yusuf Çim Oynadığı Filmler

 • 2019 yılı – Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle
 • 2019 yılı – Hababam Sınıfı Yeniden
 • 2020 yılı – Hababam Sınıfı Yaz Oyunları

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button