Kerim Karakoç kimdir? Kerim Karakoç Biyografi - RiweBLog.Com
Siyasetçiler

Kerim Karakoç kimdir? Kerim Karakoç Biyografi

Kerim Karakoç kimdir?, siz değerli takipçilerimiz için bu yazımızda değerli bir Siyasetçi ve Yardım Sever İş İnsanı olan Kerim Karakoç hakkında bilgi vermek istedik. Kerim Karakoç memleketi nere?, Kerim Karakoç kaç yaşında?  gibi sorularınıza da biyografi yazımızla hemen yanıtlayalım..

Kerim Karakoç kimdir?

kerim karakoc kimdirSiyasetçi Ve Yardım Sever İş İnsanı Kerim Karakoç Aslen Kayserilidir. İlk Öğretim Ortaöğretim senelarını Kayseri Sümer ilköğretim de Lise Eğitim Yıllarını Sümer Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Üniversite hayatını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini Ûstün başarılı şekilde tamamlayarak mezun olmuştur. Eğitim hayatının tamamlamasının ardından iş hayatına başlangıç yapan Karakoç birden fazla iş kollarında ülkesinin adını duyurmuştur.

Siyaset ve İş Hayatı

ilk etapta 2015 senesinde Kayseri’de İnşaat sektörüne 2017 senesinde Gıda ve Mobilya imalat sektörlerinde yatırımlarını yaparak Ülke ekonomisine ve hemşerilerine iş olanağı sunmuştur. Memleketine yapmış olduğu yatırımlarla ve yardım severliği ile bilinen Kerim Karakoç hemşerilerinin isteği üzerine 2019 senesinde İyi Parti 27.Dönem Millet Vekilliği adaylığında Ve Kayseri ili Felahiye İlçesinde İyi Parti Ve Cumhuriyet Halk Partisinin Ortak Belediye Başkan Adayı olarak seçime katılmıştır. 2021 2022 Yılında iş ağını genişleterek turizm ve otomotiv rent a car sektörlerinde Hollanda Amsterdam Merkezli şirket kurarak Yurt dışına yatırım yapmaya başlamıştır.

Kerim Karakoç Resmi Sosyal Medya Hesapları

kerim karakoc nereli
kerim karakoc iyi parti
CHP Kerim karakoc
is adami Kerim karakoc
Kerim karakoc kac yasinda
siyaseci kerim karakoc

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button